Ndryshimi mes inspektimeve të "Nikollë Kaçorri"

No change in size ,  8 vjet më parë
v
Nikoll Kaçorri u zhvendos tek Nikollë Kaçorri. Arsyja: Nikollë me "ë" në fund ashtu siç e ka Wikipedia En dhe ashtu siç është publikuar në disa gazeta shqiptare
v (Nikoll Kaçorri u zhvendos tek Nikollë Kaçorri. Arsyja: Nikollë me "ë" në fund ashtu siç e ka Wikipedia En dhe ashtu siç është publikuar në disa gazeta shqiptare)
3.535

edits