Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
[[Skeda:Fakulteti i Histori-Filologji.jpg|thumb|300px]]
'''Fakulteti i Histori Filologjisë''' i [[Universiteti i Tiranës|Universitetit të Tiranës]] është një nga fakultetet të para te këtij universiteti.