Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

50 bytes added ,  9 vjet më parë
== Film dhe TV ==
 
*"N'darke" TV show K-Channel (producent) / 2012-
*"Lagjja e re" TV serial (producent) / 2011- / RTK
*"Super GOGO" emison per femije / 2010-2011-2012 / RTK
Anonymous user