Dallime mes rishikimeve të "Erik From"

34.605 bytes added ,  10 vjet më parë
Faqe e re: Erich Fromm ka lindur ne 23 Mars 1900, Frankfurt am Main, Gjermani dhe ka vdekur 18 Mars 1980, Muralto, Switzerland. Fromm ishte psikoanalist dhe filozof social por gjithashtu eshte i ...
(Faqe e re: Erich Fromm ka lindur ne 23 Mars 1900, Frankfurt am Main, Gjermani dhe ka vdekur 18 Mars 1980, Muralto, Switzerland. Fromm ishte psikoanalist dhe filozof social por gjithashtu eshte i ...)
(Pa ndryshime)