Ndryshimi mes inspektimeve të "Nikollë Kaçorri"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Nikoll Kaçorri u zhvendos tek Nikollë Kaçorri. Arsyja: Nikollë me "ë" në fund ashtu siç e ka Wikipedia En dhe ashtu siç është publikuar në disa gazeta shqiptare)
}}
 
[[Kategoria:Nënshkruesit i Deklaratës së Pavarësisë së Shqipërisë]]
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1862]]