Ndryshimi mes inspektimeve të "Tërbaçi"

5 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Veçanti ==
Askush nuk mund ta besonte që fshati Tërbaç i [[Vlora|Vlorës]] ka nxjerrenxjerrë gjithsej një numër prej 252 oficereoficerë, të cilët kanë mbaruar shkollën brenda dhe jashtë Shqipërisë, por ky është një fakt i botuar se fundmi në faqet e gazetës "Cika e Tërbaçit" nga Zoti Fejzi Rrokaj.
 
== 100 emrat e oficereveoficerëve nga TerbaciTërbaçi ==
 
1. Adem Islam Hoxhaj
2. Agim Qazim LanajNanaj
3. Agron Haki Bylyshaj
4. Agron Hysni Berdoj