Dallime mes rishikimeve të "Gjeologjia"

121 bytes added ,  10 vjet më parë
v (r2.7.1) (roboti ndryshoj: tr:Jeoloji)
 
== Shërbimi Gjeologjik Shqiptar ==
{{kryesor|Shërbimi gjeologjik shqiptar}}
zac efron eshte shpallur si aktori me i mire ne ditet e sotme per moshen e tij.nga ai person shume njerez presim shume...
 
== Shiko dhe këtë ==
Anonymous user