Dallime mes rishikimeve të "3 Maj"

22 bytes added ,  10 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (r2.7.2) (roboti shtoj: hi:३ मई)
* [[1937]] - [[Agim Krajka]], kompozitorë shqiptarë
* [[1951]] - [[Afrim Spahiu]], kinematografë shqiptarë
* [[1964]] - [[Agim Ramadani]], shkrimtar shqiptar]],poet,piktor,dhe strateg ushtarak.
 
== Vdekje ==