Ndryshimi mes inspektimeve të "11 Prill"

95 bytes added ,  8 vjet më parë
v (r2.7.1) (roboti shtoj: tg:11 апрел)
== Vdekje ==
* [[1985]] - [[Enver Hoxha]], udhëheqës e [[Shqiperia|Shqiperisë]] komuniste (lindi më [[1908]])
* [[1999]] - U vra [[Agim Ramadani]] Komandat ne [[UÇK]] dhe Shkirmata,Poet,Piktor shqiptar.
 
== Festa dhe përvjetore ==