Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (r2.7.2+) (roboti ndryshoj: it:Geografia della Bosnia ed Erzegovina)
 
[[bg:География на Босна и Херцеговина]]
[[bn:বসনিয়া ও হার্জেগোভিনার হার্জেগোভিনা#ভূগোল]]
[[bs:Geografija Bosne i Hercegovine]]
[[en:Geography of Bosnia and Herzegovina]]