Ndryshimi mes inspektimeve të "Moska"

198 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (r2.7.1) (roboti shtoj: iu:ᒨᔅᑯ)
|Stema_artikulli = Stema e Moskës
|Stema_gjerësia =
|Pamje = Moscow_collage_new_(2011)StBasile SpasskayaTower Red Square Moscow.hires.jpg
|Përshkrimi i pamjes= '''Lart''': Kulla e orës Spasskaya dhe Katedralja e Shën Vasilit
'''Qendrër''': Katedralja e Krishtit Shpëtimtar, Kulla Ostankino, Monument për Yuri Dolgoruki, Kotelnicheskaya , Shtëpia në breg nga Boris Iofan
'''Poshtë''': Qendra Ndërkombëtare e Biznesit në Moskë
|Shteti=Rusia
|Koordinatat=