Ndryshimi mes inspektimeve të "Poshnja"

697 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Fixing dyfishtë përcjellëse tek Komuna Poshnje)
{{Infobox ALB fshat|
#RIDREJTO [[Komuna Poshnje]]
| foto harta=[[Figura:Noimage.png|Noimage.png]]<!--240px-->
| emri='''{{PAGENAME}}'''
| banorë=
| qarku=[[Qarku i Beratit|Berat]]
| rrethi=[[Rrethi i Beratit|Berat]]
#RIDREJTO| komuna=[[Komuna Poshnje]]
| posta=
| telefoni=
| lartësia=
| latitude=
| longitude=
| web=
}}
 
'''{{PAGENAME}}''' është një fshat në [[Rrethi i Beratit|Rrethin e Beratit]], [[Shqipëri]].
 
Fshati Poshnje është një nga fshatrat e [[Komuna Poshnje|Komunës Poshnje]] dhe nuk duhet ngatërruar me Komunën Poshnje.
 
== Gjeografia ==
 
== Demografia ==
 
== Ekonomia ==
 
== Historia ==
 
== Shih dhe këtë ==
{{Komuna Poshnje}}
 
[[Kategoria:Fshatra në Rrethin e Beratit]]
[[Kategoria:Fshatra në Shqipëri]]