Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

ska përmbledhje të redaktimeve
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[CategoryKategoria:Boksierë shqiptarë]]
[[CategoryKategoria:Lindje 1978]]
 
[[en:Kreshnik Qato]]
Anonymous user