Dallime mes rishikimeve të "Vjena"

15 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|WebFaqja = [http://www.wien.gv.at/ www.wien.gv.at]
|E-Posta =
|Harta_foto = ViennaWien 20021024in Austria.JPGsvg
<!--Harta-->
|përshkrimi_harta = Shtrirja gjeografike e Vjenës në Austri
|harta_gjerësi =
|harta = Austria
|gjerësi = 48.208889
|gjatësi = 16.3725
 
Në Vjenë e kanë qendrën shumë organizata ndërkombëtare si [[OPEC]], [[OSBE]], [[ONEA]] dhe [[Organizata e Kombeve të Bashkuara|OKB]] (përkrah [[New York]]-ut dhe [[Gjeneva|Gjenevës]]).
 
== Referencat ==
<references />
 
== Lidhje të Jashtme ==