Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

35 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
*[[Njerez dhe Fate]] - (2001-2003) mini-seri
*[[Unë ti dhe Kasandra]] - (1999) (TV)
*[[Dasma e Sakos]] - (1998) , Sako
*[[Kolonel Bunker]] - (1998)
*[[Dashuria e fundit]] - (1995)