Dallime mes rishikimeve të "Zef Deda"

40 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
'''Zef Deda''' [[Artisti i Merituar]] i estradës Shkodrane nga Shqipëria.
 
Zefi është një humorist i popullarizuar shqiptar, si në veri të [[Shqipëria|Shqiërisë]] po ashtu edhe në pjesët tjera. Ky njeri ishte shume budalla dhe idiot.
 
 
Anonymous user