Ndryshimi mes inspektimeve të "Nikollë Kaçorri"

254 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Burimet ==
ky pershkrim i atdhesimit te eshtnave te Imzot Kacorrit asht disinformim dhe jo serioz. kjo faqe mund ti rreferohet ma se miri dokumentave origjinal qi gjinden ne biblioteken franceskane ne Shkoder.....Me vjen keq qe me nje figure si Kacorri spekullohet.
<references />
 
7.597

edits