Dallime mes rishikimeve të "1954"

16 bytes added ,  10 vjet më parë
v
r2.7.3) (roboti shtoj: frr:1954; Ndryshime kozmetike
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (r2.7.2) (roboti shtoj: zea:1954)
v (r2.7.3) (roboti shtoj: frr:1954; Ndryshime kozmetike)
 
== [[:Category:Lindje 1954|Lindje]] ==
* [[27 Shkurt]] - [[Neal Schon]], kitarist amerikan
* [[28 Shkurt]] - [[Enver Petrovci]], artist dhe regjisor shqiptarë
* [[7 Prill]] - [[Jackie Chan]], aktor, regjisor, këngëtar dhe kaskader kinez
 
== [[:Category:Vdekje 1954|Vdekje]] ==
[[fr:1954]]
[[frp:1954]]
[[frr:1954]]
[[fur:1954]]
[[fy:1954]]