Ndryshimi mes inspektimeve të "Lufta dhe paqja"

25 bytes added ,  8 vjet më parë
v
v (r2.7.1) (roboti shtoj: la:Bellum et pax)
[[da:Krig og fred]]
[[de:Krieg und Frieden]]
[[el:Πόλεμος και Ειρήνη (Μυθιστόρημα)]]
[[en:War and Peace]]
[[eo:Milito kaj Paco]]
1.409

edits