Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Ein Pädagoge"

v
U kthyen ndryshimet e Nabijem vas na kurac (diskutimet) në versionin e fundit nga Alboholic.
v (Faqja u zëvendësua me '--~~~~')
v (U kthyen ndryshimet e Nabijem vas na kurac (diskutimet) në versionin e fundit nga Alboholic.)
'''Ju lutem, të më bëni të gjithë pyetjet, që keni! Mos u ngutni! ;)'''
--[[Përdoruesi:Nabijem vas na kurac|Nabijem vas na kurac]] ([[Përdoruesi diskutim:Nabijem vas na kurac|diskutimet]]) 14 qershor 2012 01:42 (CEST)
== Mirë se vini ==
{{TungWiki}}--[[Përdoruesi:Mikullovci11|Mikullovci]] 21 qershor 2011 21:12 (CEST)
 
== Pershendetje ==
 
Pershendetje Alboholic
 
Kam pare disa nga redatimet e tua ketu ne sq.wiki, dhe duket se ke punuar shume mire. Te them te drejten jane rralluar pak perdoruesit te llojit tend. Pergezime, dhe pune te mbare.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 30 prill 2012 22:31 (CEST)
:Faleminderit shumë. :D
:Provoj të punoj ashtu siç punoj në Wikipediën gjermane, dhe aty rregujt janë shumë më të rrepta se këtu. Edhe poashtu aty ka shumë më tepër përdoruesë. Shpresojmë që Wikipedia shqipe të vazhdojë të përmirësohet, sepse është në një gjendje të mjerueshëm. Duhet të përhapim këtë mënyrë të punuarit! Tung ;)--[[Përdoruesi:Alboholic|Alboholic]] ([[Përdoruesi diskutim:Alboholic|diskutimet]]) 1 maj 2012 13:01 (CEST)