Dallime mes rishikimeve të "26 Qershor"

116 bytes removed ,  9 vjet më parë
v (r2.7.2) (roboti shtoj: ext:26 juñu)
 
== Vdekje ==
* [[2009]] - [[Michael Jackson]], muzikant, këngëtar, autor, kompozitor, koreograf, prodhues dhe valltar amerikan
* [[1994]] - [[A. den Doolaard]], shkrimtari hollandez
 
50

edits