Dallime mes rishikimeve të "Rikard Ljarja"

40 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Rikard Ljarja.jpg|thumb|250px]]
''' Rikard Ljarja''' lindi më [[1 prill]] [[1943]] në [[Shkodër]], është një [[aktor]] i [[teatri]]t dhe [[kinema]]s shqiptare.