Ndryshimi mes inspektimeve të "Sao Tome dhe Principe"

v
v (r2.7.3) (roboti ndryshoj: zh-yue:聖多美及普林西比)
v (r2.7.2+) (roboti shtoj: tt:Сан-Томе һәм Принсипи)
[[tl:Sao Tome at Prinsipe]]
[[tr:São Tomé ve Príncipe]]
[[tt:Сан-Томе һәм Принсипи]]
[[ug:San Tomé we Prinsipé]]
[[uk:Сан-Томе і Принсіпі]]