Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

1.080 bytes removed ,  8 vjet më parë
U largua krejt përmbajtja e artikullit.
(Rejected the last 2 text changes (by 93.159.192.9dhe 46.252.39.2) and restored revision 1057608 by IH)
(U largua krejt përmbajtja e artikullit.)
[[Skeda:Zajmina Vasjari.jpg|thumb|250px|Zajmina Vasjari]]
 
'''Zajmina Vasjari''' lindi ne [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]], i përket shenjës së Gaforres dhe është një natyrë mjaft e qetë. Ngjyra e preferuar është e bardha dhe shpesh vishet vetëm me këtë ngjyrë.
Gjithashtu i pëlqen muzika, e veçanërisht ajo dance. Është e gjatë 1,70 m dhe flokët i mban përgjithësisht të gjatë dhe bjondë.
 
Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”.
Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.
 
== Galeri ==
<gallery>
Figura:Zajmina-vasjari-6.jpg
Figura:Zajminavasjari00fw2.jpg
Figura:Zajminavasjari.jpg
Figura:Zajmina2.jpg
Figura:Zajmina vasjari ju rrefej prob.jpg
Figura:Zajmina vasjari 2.jpg
Figura:Zajmina 10.jpg
Figura:Zajmina vasjari 1.jpg
Figura:Zajmina-vasjari-foto1.jpg
Figura:Zajmina Vasjari.jpg
Figura:Zajmina V 303356595.jpg
Figura:Zajmina-vasjari-020-500.jpg
</gallery>
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1986]]
Anonymous user