Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Alpha010101"

ska përmbledhje të redaktimeve
|Besimi = [[Deizëm]]
|FaqjaWeb =www.irvihyka.blogspot.com
}}
{{Biograifa
|emri = Irvi Hyka
|foto =
|shpjeguesi =
|titulli =
|zyra =
|zëvëndës =
|fillimi_detyrës =
|fundi_detyrës =
|paraardhësi =
|pasëardhësi =
|emri_lindjes =
|ditëlidnja =[[19 qershor]] [[1992]]
|vendlindja =
|ditëvdekja =
|vendvdekja =
|partia =
|bashkëshort =
|fëmijët =
|vendbanimi =
|alma_mater =
|profesioni =
|shtetësia =
|kombësia =
|besimi_fetar =
|çmime =
|pseudonimi =
|gjatësia =
|pesha =
|firma =
|firma_alt =
|uebsiti =
|informacion =
}}
'''Irvi Skënder Hyka''' ose shkurt '''Irvi Hyka''' (lindur më [[19 qershor]] [[1992]] në [[Durrës]], [[Republika e Shqipërisë]]) është një student dhe freelance shqiptar.<ref>[http://irvihyka.blogspot.com/p/perreth.html Përreth], Irvi Hyka</ref>
85

edits