Dallime mes rishikimeve të "Buona Lek 50"

17 bytes added ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Buona Lek 50 viti 1953.JPG|thumb|500px]]
'''Buona Lek 50''' ishte një [[Kartëmonedha|Bankënotëkartëmonedhë]] e lëshuar në qarkullim nga [[Banka e Shqipërisë]] në vitin [[1953]].
 
 
==Shiko dhe këtë==
*[[Kartëmonedha|Kartëmonedha e lëshuara]]
 
 
 
{{cung}}
85

edits