Ndryshimi mes inspektimeve të "Antigua dhe Barbuda"

v
r2.7.2) (roboti shtoj: gn:Antigua ha Barbuda
v (r2.7.2) (roboti shtoj: gn:Antigua ha Barbuda)
[[gd:Antigua agus Barbuda]]
[[gl:Antiga e Barbuda - Antigua and Barbuda]]
[[gn:Antigua ha Barbuda]]
[[gv:Antigua as Barbuda]]
[[he:אנטיגואה וברבודה]]
1.806

edits