Ndryshimi mes inspektimeve të "Uzbekistani"

45 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 212.121.219.1 (diskutimet) në versionin e fundit nga EmausBot.
v (U kthyen ndryshimet e 212.121.219.1 (diskutimet) në versionin e fundit nga EmausBot.)
 
== Gjeografia ==
[[File:Uzbekistan in its region.svg|thumb|]]
'''Uzbekistani''' ndodhet në pjesën qendrore të Azisë, në mes të Kazakistanit dhe Turkmenisë.
 
149

edits