Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Cung"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Ndryshimet e 213.170.65.38 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga 87.4.190.218.)
Një mënyrë tjetër e thjeshtë është të shtypësh '''[[Speciale:Whatlinkshere/Wikipedia:Gjej ose rregullo një cung|Lidhjet këtu]]'''. Kjo do të të tregojë një listë e të gjithë artikujve të cilët kanë vendosur [[Wikipedia:Tekste gati|tekstin gati]] për cungjet.
 
N.q.s. krijon një artikull cung, vendos këtë tekst gati për të enkujaruar përdoruesit e tjerë për ta rregulluar duke shtypur '''<nowiki>{{msg:cung}}</nowiki>''' që printon:
: <small>{{msgnw:cung}}</small>
 
==Shiko dhe==
12.723

edits