Ndryshimi mes inspektimeve të "Fahrudin Radonçiq"

v
Robot: Faqe e palidhur
v (r2.7.1) (roboti shtoj: de:Fahrudin Radončić)
v (Robot: Faqe e palidhur)
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
'''Fahrudin Radončić''' (* [[24. Maj]] [[1957]] në Ivangrad<ref>[http://www.sbbbh.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=125&Itemid=55 Lebenslauf auf der Website des SBB BiH]</ref>, sot [[Berane]]), [[Ish-Jugoslavia]]) është një gazetar dhe sipermarres [[Bosnia|boshnjak]].
== jeta ==