Dallime mes rishikimeve të "Guljelm Radoja"

v
Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}}
v (Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}})
{{jorefpa referenca}}
'''Guljelm Radoja''' është një aktor i mirënjohur shqiptar. Ka lindur në [[Shkodër]] në vitin [[1945]] dhe jeton ne [[Durrës]].