Ndryshimi mes inspektimeve të "Dritëro Agolli"

v (robot Adding: pt:Dritëro Agolli)
*'''Në rrugë dolla''' ([[1958]])
*'''Hapat e mia në asfat''' ([[1961]])
*'''Zhurma e erërave të dikurshme''' ([[1964]])
*'''Shtigje malesh dhe trotuare''' ([[1965]])
*'''Mesditë''' ([[1968]])
Anonymous user