Ndryshimi mes inspektimeve të "Kolë Ashiku"

v
Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}}
v (Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}})
{{jorefpa referenca}}
'''Kolë Ashiku''' ka qenë bashkëpuntor dhe spiun i pushtuesëve serbo-italian, është vrasësi i atdhetarit dhe patriotit të shquar [[Sali Nivica]].