Ndryshimi mes inspektimeve të "Abandoned Eden"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (Robot: ndryshime kozmetike)
Abandoned Eden është xhiruar në teknikën kolor dhe zgjat 20min
 
== Buri i të dhënave ==
<references />
 
[[CategoryKategoria:Filma]]
[[CategoryKategoria:Filma shqip]]
[[CategoryKategoria:Filma 2004]]