Ndryshimi mes inspektimeve të "Agim Shuke"

2 bytes added ,  8 vjet më parë
v
Robot: ndryshime kozmetike
v (Robot: ndryshime kozmetike)
Agim Shuke ndahet nga jeta dhe nga familja e tij e dashur në vitin 1992.
 
== Filmografia: ==
 
1990 -- [[Fletë të bardha]] .............................Kryetari i Kooperativës
1984 -- [[Militanti]] .................................................Musai
 
1984 -- [[Taulanti kërkon një motër]] ............................Gëzimi
 
1982 -- [[Shi në plazh]] teatër-komedi
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[CategoryKategoria:Aktorë shqiptarë]]
 
[[pl:Agim Shuke]]