Dallime mes rishikimeve të "Ali Asllani"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (Robot: ndryshime kozmetike)
{{Infobox shkrimtar
| emri = Ali Asllani
| foto = [[FiguraSkeda:Ali Asllani.jpg|180px]]
| titulli =
| emri i lindjës =
* "[[Hakërrim]]"
 
== Shiko dhe këtë ==
* {{libri|Vitviteja/Ali Asllani|Vitviteja - Ali Asllani}}
{{biografi-cung}}
 
[[categoryKategoria:lindjeLindje 1882]]
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[categoryKategoria:shkrimtarëShkrimtarë shqiptarë]]
[[categoryKategoria:atdhetarëAtdhetarë shqiptarë]]
[[categoryKategoria:diplomatëDiplomatë shqiptarë]]
 
[[en:Ali Asllani]]