Ndryshimi mes inspektimeve të "Njerëzillëku"

v (r2.6.4) (roboti shtoj: hi:मानववाद largoj: es:Humanismo ndryshoj: kk:Ізгілік)
 
== Humanizmi dhe feja ==
humanizmiHumanizmi dhe feja janjanë 2 gjera qe e beninbënin humanizmihumanizmin edhe me te fort.
 
== Shiko edhe ==
Anonymous user