Ndryshimi mes inspektimeve të "Naruto Uzumaki"

22 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
r2.7.2) (roboti largoj: nl:Uzumaki Naruto
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (r2.7.2) (roboti largoj: nl:Uzumaki Naruto)
[[mn:Үзүмаки Нарүто]]
[[ms:Uzumaki Naruto]]
[[nl:Uzumaki Naruto]]
[[no:Naruto Uzumaki]]
[[pl:Naruto Uzumaki]]
1.806

edits