Ndryshimi mes inspektimeve të "Njësia administrative Ura Vajgurore"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (U kthye versioni 1051304 i bërë nga AXRL (diskutimet))
v (Robot: ndryshime kozmetike)
 
Bashkia Ura Vajgurore përfshin nën administrimin e saj qytetin e [[Ura Vajgurore|Urës Vajgurore]] dhe fshatrat [[Bistrova|Bistrovë]], [[Guri i Bardhë]], [[Konisbalta|Konisbaltë]], [[Pashalli]], [[Vokopola|Vokopolë]], [[Skrevani|Skrevan]].
== Burimet ==
{{reflist}}
== Shih edhe ==