Ndryshimi mes inspektimeve të "Bërnjaku (Rahovec)"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (+iw)
v (Robot: ndryshime kozmetike)
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[FiguraSkeda:noimage.png|140px]]
| emri=
| komuna=
| web=
}}
'''Bërnjaça''' është një vendbanim në komunën e [[Rahovec|Rahovecit]]it, [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Rahovec]]