Dallime mes rishikimeve të "Pranim"

1 byte added ,  10 vjet më parë
v
Robot: ndryshime kozmetike
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Roboti: Konverton referencat pa titull, dhe vendos titullin e faqes nga eshte mare referenca)
v (Robot: ndryshime kozmetike)
 
 
=== Referenca ===
{{Reflist}}
 
 
[[Kategoria:Psikologji]]