Ndryshimi mes inspektimeve të "Prindër të vegjël"

v
Robot: ndryshime kozmetike
v (roboti shtoj: pl:Biedni rodzice)
v (Robot: ndryshime kozmetike)
Filmi tregon dramën familjare të një vajze adoleshente dhe problemet e saja me prindërit, pasi mëson që babai tradhëton nënë e saj me një grua tjetër. Ajo përfundon e shtypur nga një makine.
 
== Aktorët ==
* [[Bujar Asqeriu]]
* [[Entela Dhami]]
* [[Marjeta Ljarja]]
 
[[CategoryKategoria:filmaFilma shqip]]
[[categoryKategoria:filmaFilma 1991]]
 
[[pl:Biedni rodzice]]