Dallime mes rishikimeve të "Çeskova"

No change in size ,  8 vjet më parë
v
Robot: ndryshime kozmetike
v (Robot: ndryshime kozmetike)
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]
Ne Qeskove Familja Morina e Familja Berisha
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
Ne Qeskove Familja Morina e Familja Berisha