Ndryshimi mes inspektimeve të "Rifat Teqja"

No change in size ,  8 vjet më parë
v
Robot: ndryshime kozmetike
v (Robot: ndryshime kozmetike)
Më [[1995]] fitoi titullin Profesor. Është laureuar me çmime të ndryshme kombëtare dhe mban titullin [[Artist i Popullit]].
 
[[CategoryKategoria:Muzikantë shqiptarë]]
 
[[Category:Muzikantë shqiptarë]]
 
[[pl:Rifat Teqja]]