Ndryshimi mes inspektimeve të "Givisiez"

33 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Ky artikull do permbajtje shtese dhe referenca qe te mbetet ne wikipedia)
{{delete|no meaningful content}}
{{Komunë në Zvicër
| Kantoni = Fribourg
64

edits