Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e Shqipërisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Rejected the last 3 text changes (by 46.99.52.101dhe 146.0.21.77) and restored revision 1120365 by Luckas-bot)
No edit summary
== Lidhje të jashtme ==
{{Wikisource|Kushtetuta e Shqipërisë}}
*[http://kushtetutawww.independentkosovaplisi.comal Kushtetutat shqiptare]
*[http://www.ipls.org/ Instituti për Studime Publike dhe Ligjore]
*[http://www.ipls.org/services/constitution/draft93/shqip/index.html Projekt për Kushtetutën e Shqipërisë (1993)]