Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Zëvendësim i stampës {{joref}} me {{pa referenca}})
* Demokracia konsensuale dhe kultura maxhoritare, 2007.
* Ballkani drejt destabilizimit, 2007.
* Deballkanizimi i Ballkanit (libër), 2007.20
 
{{Ministrat e Shqipërisë}}
 
[[Kategoria:Lindje 1964]]
 
[[en:Ferdinand Xhaferraj]]
Anonymous user