Dallime mes rishikimeve të "Numri pi"

18 bytes removed ,  9 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: ba:Пи (һан))
No edit summary
</div>
 
=== Gjeometria ===
 
=== Probabiliteti dhe statistika ===
== Analiza matematike ==
=== Aerodinamika ===
 
=== Fizika ===
== Probabiliteti dhe statistika ==
== Aerodinamika ==
== Fizika ==
 
[[Kategoria:Numra]]