Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferit Lamaj"

68 bytes added ,  7 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.109.249 (diskutimet) në versionin e fundit nga Roboti Tung.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.249 (diskutimet) në versionin e fundit nga Roboti Tung.)
Cilin tresh të vë përpara!
 
== Shiko dhe këtë ==
orjana mimoza qako
{{libri|Kushkuj|Kushkuj}}
 
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]