Dallime mes rishikimeve të "Skënderbeu - jeta dhe vepra"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
[[Skeda:Skënderbeu - jeta dhe vepra.JPG|thumb|200px]]
'''Skënderbeu - jeta dhe vepra''' libër nga [[Kristo Frashëri]]. Viti i botimit [[2002]].